Slide 1
Slide 1
Slide 1

Każdy nowy Klient jest dla nas wartościowy, najbardziej jednak cenimy sobie Klientów powracających! Są dla nas potwierdzeniem tego, że jakość naszej obsługi, w połączeniu z produktami najwyższej klasy, w pełni spełniają ich oczekiwania. Jednym z takich Klientów jest sieć sklepów Dom Whisky. W ubiegłym tygodniu w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie nowo zrealizowanego salonu o pow. ok. 300 m2.

 
 

Realizowana inwestycja, związana z rozwojem naszego Działu Wyposażania Sklepów, nabiera rozpędu! Dziś zasililiśmy nasz park maszynowy o kolejne, profesjonalne maszyny:

 
 

U nas pracowity, ale za to bardzo satysfakcjonujący początek weekendu! Wspominaliśmy w ostatnim czasie o realizowanej inwestycji na potrzeby Działu Wyposażania Sklepów i wielkimi krokami zbliżamy się ku mecie tego przedsięwzięcia :)

 
 

Trendy w branży wyposażania sklepów są zawsze dyktowane tendencjami i trendami panującymi w handlu. Dla przykładu, w spożywczych sieciach handlowych zauważalna jest dalsza ekspansja marek własnych i marek lokalnych. Są one promowane często jako marki ekologiczne, naturalne. Co za tym idzie. materiały ekspozycyjne nabrały naturalnego design-u.

 
 

Rok 2017 obfitował w kolejne sukcesy naszego Działu Wyposażania Sklepów!

 
 

Strona 1 z 18  [>] [>>]