Slide 1
Slide 1
Slide 1

Jako specjaliści w wyposażaniu sklepów staramy się wciąż udoskonalać nasz produkt. Prezentujemy Wam zmodernizowany regał na pieczywo dedykowany dla sieci sklepów NETTO.

 

 

 

Słynny Uniwersam Grochów, znajdujący się przy rondzie Wiatraczna w Warszawie był pierwszym w stolicy dzielnicowym centrum handlowo-usługowym. Od 1977 roku centrum było dumą państwowych władz. Można było tam znaleźć trudno dostępne towary za czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. W centrum mieścił się również sklep Społem, dobrze wszystkim znany.

 

 

 

Warszawa, ul. Wiejska 20, hotel Sheraton oraz wszystkim znane Studio Buffo, w pobliżu Plac Trzech Krzyży, a w tle całkowicie odświeżony sklep sieci WSS Śródmieście, który został wyposażony w produkty Wireland. To już trzecia nasza realizacja dla tej sieci.

 

 

 

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy realizację wyposażania kolejnego sklepu, tym razem sieci Intermarche w Warszawie.

 

 

 

Współpraca z siecią INTERMARCHE owocuje coraz to nowymi zamówieniami. W ostatnim czasie wyposażyliśmy sklepy wspomnianej sieci w Warszawie, Wałbrzychu, Nowym Sączu i Zbąszynie. Wciąż udoskonalamy także regały do zabudowy piekarniczej dedykowane dla sieci sklepów NETTO.

 

 

 

Strona 1 z 16  [>] [>>]