Slide 1
Slide 1
Slide 1
Lato to czas, kiedy w ogrodzie robi się pięknie, dużo kolorów i bujnej zieleni zachęca do spędzania w nim czasu. Aby ogród wyglądał jeszcze efektownej warto pomyśleć nad zmianą lub nowym ogrodzeniem, które jest niezbędnym elementem do ucieczki od zgiełku zewnętrznego świata i pomaga stworzyć prywatną oazę spokoju. Zapewnia i zwiększa bezpieczeństwo oraz nadaje estetyczny wygląd każdej posesji.
 
Kilka tygodni temu przy ścisłej współpracy Wirelandu oraz właściciela sklepów propagujących zdrową żywność powstał „Fajny warzywniak”

Wireland podjął się kompleksowego wyposażenia sklepu „Fajny warzywniak” w Bytowie przy ul. Wojska Polskiego, który powstał z pasji do natury, chęci propagowania zdrowego stylu życia oraz dążenia do dzielenia się z innymi zdrowymi produktami spożywczymi.
 
Linia malarska Libra wraz z nowoczesną śrutownią przyciąga klientów z całej Polski. Wykonuje zlecenia już prawie od 4 miesięcy. Atutami zachęcającymi do skorzystania z usług są przede wszystkim szybki termin realizacji, solidne wykonanie, elastyczność, różnorodność wykonania, konkurencyjne ceny oraz możliwość pomalowania elementów wielkogabarytowych nawet do 12 m.
 
Na przełomie marca i kwietnia Wireland sp. z o.o. na zlecenie „Spółdzielni Mieszkaniowej w Radomiu” dostarczyła łącznie 10 trwałych, solidnych oraz precyzyjnie wykonanych osłon śmietnikowych, które zostały zamontowane na Osiedlu Gołębiów oraz Osiedlu XV lecia w Radomiu. Wiaty śmietnikowe mają solidną metalową konstrukcję, która spełnia oczekiwania inwestorów oraz mieszkańców osiedli. Modułowość wiat śmietnikowych umożliwiła umieszczenie pięciu oraz dziewięciu pojemników o pojemności 1100 l. Montaż osłon został ukończony z należytą starannością oraz terminowością dzięki niezawodnej ekipie montażowej Wireland.

Strona 1 z 15  [Następny] [>>]