Slide 1
Slide 1
Slide 1

Firma Wireland, jako producent regałów sklepowych, ruszyła z realizacją ciekawego zlecenia! Firma jest na etapie dopracowywania projektów dla Delikatesów Gdańskich, które powstaną w bardzo prestiżowym miejscu.

 
 

Nasze portfolio jest bardzo różnorodne. Poza wyposażaniem sklepów w regały, realizujemy również zlecenia na ekspozytory reklamowe. Przykładem tego jest nasza ostatnia realizacja dla firmy ATLAS. Wyprodukowaliśmy właśnie serię ekspozytorów na fugi Artis.

 
 

Wypracowane przez lata doświadczenie pozwala nam na swobodne poruszanie się w dziedzinie naszej branży. Dobrą poradą służymy nie tylko naszym Klientom, ale również osobom zgłębiającym tematykę naszej branży. Tym razem wsparcia merytorycznego dla miesięcznika "Hurt&Detal" udzielił nasz Kierownik Działu Wyposażania Sklepów - Roman Jereczek.

 
 

System odpylania jest niezbędny w każdej profesjonalnej stolarni z kilku powodów:

- zdrowie i ochrona pracownika
- bezawaryjność maszyn

 

Spełnienie tych warunków zapewni lepszą ergonomię pracy oraz najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

 
 

Każdy nowy Klient jest dla nas wartościowy, najbardziej jednak cenimy sobie Klientów powracających! Są dla nas potwierdzeniem tego, że jakość naszej obsługi, w połączeniu z produktami najwyższej klasy, w pełni spełniają ich oczekiwania. Jednym z takich Klientów jest sieć sklepów Dom Whisky. W ubiegłym tygodniu w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie nowo zrealizowanego salonu o pow. ok. 300 m2.

 
 

Strona 1 z 19  [>] [>>]